Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web siteniz kendiniz kurmak ve yönetmek istiyorsanız sizi misafir etmekten mutluluk duyarız. Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için etkinlikleri inceleyebilirsiniz.

Artık kişisel bir web sitesinin avantajlarından satıldığına ve umarım kendi sitenizi oluşturmaya başladığınıza göre , şunu düşünüyor olabilirsiniz: Peki, tam olarak neyle doldururum?

Özellikle kariyerinizde erkenciyseniz ya da özellikle görsel bir alanda çalışmıyorsanız, zaman ayırmaya değer kişisel bir web sitesi oluşturmak için yeterli içeriğe sahip olmadığınızı hissetmek kolay olabilir.

Ama iki nedenden dolayı yanılıyorsun. Öncelikle, yalnızca bir sayfanın bilgisine sahip olsanız bile, adınızı sitenizin altındaki bir web sitesine koymak, web’de bazı emlaklar edinmeye ve işe alım yöneticilerinin sizi bulmasını, sizi öğrenmesini kolaylaştırmayı sağlar. ve sizinle temasa geçin.

İkincisi, ve daha da önemlisi, bir web sitesini doldurmanız muhtemelen sizin düşündüğünüzden daha fazla olacaktır. Size yardımcı olmak için, kişisel web sitenize eklemeniz gereken şeylerin bir listesini bulduk (ve, evet, ne pahasına olursa olsun kaçınılması gereken birkaç şey).

Hemen yarasadan, insanlar sitenize indiğinde, kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve ne aradığınızı anlamalarını istersiniz.

Bu nedenle, kolayca erişilebilen bir yerde (ideal olarak ana sayfanız veya “yaklaşık” sayfanız), sizinle ilgili en önemli şeyleri içeren bir özet (en fazla iki ila üç paragraf uzunluğunda) içermelisiniz. Bu, çalıştığınız büyük şirketleri, en çok gurur duyduğunuz projeleri, profesyonel olarak “ süper gücünüzü” ve hatta küçük bir kişiliği içerebilir . İnsanların sitenize geldiğini ve sadece bu bölümü okuduğunu hayal edin. Ne götürmelerini istersin?

Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, Alexandra Franzen’in insanlara ne yaptığınızı ve hatırlanacaklarını nasıl söyleyeceğinize dair tavsiyelerine bakın – sonra bunu yazılı biyovenize çevirin.

Shopping Cart