Sertifika

Sertifika nedir ?

Eğitim Danışmanlığı ,Okul, Eğitim merkezi, Üniversite, Akademi gibi kurum/kuruluşlarca düzenlenen,alınan eğitimler sonunda yapılacak sıvan ile o eğitimden başarıyla ayrılan ki kişilere verilen bir belgedir. Sertifika, örgün canlı (yüz yüze) bir eğitimde alınacağı gibi yeni nesil yöntemlerle hayatımıza giren online eğitimler ile de alınabilir.

Sertifikanın Avantajları

Sertifikanın Avantajları

Öncelik Sağlar; başvurduğunuz işlerde sizi rakiplerinize göre bir adım öne taşır.

Kolaylıklar Sunar; örgün canlı (yüz yüze) bir eğitimde alınacağı gibi yeni nesil yöntemlerle hayatımıza giren online eğitimler ile de alınabilir.

Kişisel Gelişiminizi Arttırır; doğrudan iş hayatınızda sizi farklılaştırdığı gibi kişisel gelişiminizde öz güveninize katkı sağlar.

Ekonomik; online eğitimlerde canlı derslerde ihtiyacınız olacak bir çok materyale ihtiyaç duymamanız gibi birebir eğitim ücretlerine göre çok daha ekonomiktir. Kalabalık sayılardaki salonlarda eğitim almak yerine PC başında odaklanma ve anlama katsayınızı artırır.

Sertifika Neden Önemlidir?

Uzmanlaşmak istediğiniz alanınızda bilgilerinizi ve yeteneklerinizi güncel kılar. Kariyer hedefinize ulaşmanız için aynı yolda çabalayan diğer bireylere göre sizi öne geçirir.

Sertifikanın Geçerliliği için nelere dikkat etmeliyiz ?

Aldığınız sertifikanın geçerli olması için; veren kurum tarafından doğrulanabilir bir sistem üzerine kurulu olması çok önemlidir. Baskılı olan belgeniz; Soğuk mühür/baskı,varak/gofre baskı,ıslak/e-imza gibi özellikler taşımalıdır. bu özellikler belgenin sahte olmadığını belirten en önemli detaylardır. Üzerinde doğrulama numarası ve/veya sertifika numarası taşımalıdır, veren kurum tarafından online olarak sorgulanıp doğrulanabilir olmalıdır.

sertifika alabileceğiniz eğitimler hangileridir ?

Sonucunda başarınızı net ölçülmeyecek ve puanlandıracak bir sınav,ödev,proje metinleri vb. sistemler içeren tüm eğitimler sertifikalandırılabilinir.

Nasıl Sertifika alabilirsiniz?

Online eğitimlerimize sisteme kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapıp gereken ders modüllerini tamamlayarak ve eğitim sonu sınavından başarı ile geçerek veya Yüz yüze eğitimlerinizi tamamlayıp yine eğitimler sonunda ki sınavları başarı ile geçerek.

Online Sertifika Programları

Kursiyerlerin isteklerine, çağın gereksinimlerine ve farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik çok sayıda eğitim programı düzenlerler. Bilgisayarlı muhasebe, dijital pazarlama, büro yönetimi, muhasebe uygulamaları, dış ticaret, iş hukuku, insan kaynakları ve yabancı dil eğitimleri gibi çok sayıda eğitim programı içinden seçim yapabilmek mümkün olur. Kapsamlı eğitim programlarının yanı sıra blog yazarlığı, sosyal medya uzmanlığı, etkili hitabet ve stresle başa çıkma eğitimleri gibi daha kısa sürelerde alınabilen ve kursiyerlere iş hayatında büyük avantajlar sağlayan mikro eğitimler de mevcuttur.

Kimler sertifika Alabilir?

Bir yaş yada eğitim düzeyi sınırı yoktur. Gereken eğitimleri başarı ile geçen tüm bireyler alabilir.

online eğitim alarak sertifika sahibi olabilir misiniz ?

Günümüz dünyasında zaman en büyük kazanç online eğitimlerimiz zaman ve mekandan tasarruf yapmanızı sağlar ve bu eğitimleri başarı ile geçtiğinizde sertifika almaya hak kazanırsınız.

Sertifika almak için yapılması gerekenler

Kendinize ,iş ve ilgi alanlarınıza uyan en doğru eğitimi seçin

Sertifika sahibi olmanın tek yolu çok çalışmak ve gerçekten o eğitimden maksimum verimle ayrılmaktır. Çalışın ve yapılacak sınavlardan başarı ile ayrılın.

Eğitim aldığınız alanı başarı ile tamamladığınızda ücretsiz olan eğitimlerimiz için resmi belgenizi web sitemiz üzerinden 39 ₺ ödeyerek alabilirsiniz.

Mertsöz Başarı Sertifikası

Gerek Online olarak yaptığımız ücretli ve ücretsiz eğitimlerde ,gerek yüz yüze aldığınız örgün eğitimlerimizde hangi yöntemle aldığınıza bakmaksızın mutlaka bir sertifika sınavına girmeniz gerekir. Sadece sınavlardan başarı ile geçen bireyler sertifika alma hak kazanır.

İş hayatımız ,Eğitim Hayatımız, Kişisel gelişimimiz ; hangi amaçla eğitimler alırsak alalım bunu profesyonel hayata döke bilmemiz için doğrulanabilir gerçek bir sertifikaya ihtiyacımız var. Mertsöz Consultancy Services başarı sertifikalarınızı tüm işletmelere, okullara ya da kamu kurumlarına başarını ispatlayarak sunabilirsiniz.

 

Mertsöz Consultancy Services

Başarı Sertifikası

başarı sertifikası

39 ₺

İş hayatınız da , Eğitim hayatınız da ve Kişisel gelişiminizde sizi bir adım öne atacak olan başarı sertifikanızı özel soğuk damga ile evrak olarak sipariş edin.

350 gr Kağıt Üzerine Baskı

Sahteliği Önleyici Varak

Soğuk Damga

Kabartma

Islak İmza


SİPARİŞ VER

Shopping Cart